Коментувати

Виталий, 44 года

Коли Вами опановують страхи і тривоги, коли страх, не знання, або розчарування наближає Вас до безвиході, а лікарні та медицина продовжують пригнічувати, знищувати, і вимагати, саме час зробити рішучий крок у цьому напрямку – Якщо людина хоче, вона шукає, Якщо шукає він знаходить. (Або його знаходять.) Стукайте, і Вам відчинять. Запитайте, і Вам розкажуть.
Важко з першої зустрічі щиро розкритися новій людині. Але, в цьому кабінеті атмосфера затишку та природні сили відключають Вас від тяжкості та бруду сучасного побуту та соціуму. Чистота, відкритість та розташування, вливають у вас енергію та насичують бадьорістю та оптимізмом. Два-три сеанси надихають Вас і Ви вдячні за це рішення і цей крок. На відміну від лікарні, тут Ви завжди і в будь-який момент можете зупинитися або взяти паузу.
Я можу говорити багато слів і передати свої замилування після сеансів та терапії. Але ніякі розповіді про світові чудеса світу не дадуть Вам власного розуміння та знання про них. Необхідно самому особисто побачити, помацати, послухати, скуштувати і Ви розумієте, що Вашому тілу, розуму, і душі необхідно саме це – альтернативна медицина.
Життя прекрасне і чудове у всіх його проявах!
Я нескінченно вдячний життю за можливість бути поруч, відчувати і розуміти.

Віталій, 44 роки
пт, 09/03/2021 - 17:13 Постійне посилання
Код мови коментаря.

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.