Відгуки

Лариса, 40 лет

Протягом кількох років мучили біль під лопаткою. За цей час куди я тільки не зверталася, була у різних масажистів, але відчутного полегшення не отримала. Звернувшись до Ліли вже після 2-го сеансу я нарешті відчула себе здоровою людиною. Після сеансу краніосакральної терапії уникала Лілі у стані повного умиротворення та щастя.
Ліля, дякую вам величезне за ту допомогу, яку ви надаєте і за добро яке даруєте.

Лариса, 40 рік
пт, 09/03/2021 - 15:56 Постійне посилання
Владимир, 41 год

Зірвав спину, коли невдало підняв пральну машину. Мучився тижнів півтора, будь-яке пересування здавалося подвигом.
Спочатку звернувся до знайомого костоправа, який допомогти не зміг, зате налякав дружину, коли хрумтів моїми суглобами. =)
Порадили звернутися до Лілії. Я спочатку взагалі не вірив у те, що легким дотиком можна щось вилікувати, але факти говорять самі за себе. Після першого сеансу стало значно легше, але незначний біль залишався. За тиждень пройшов другий сеанс і за кілька днів взагалі забув про те, що в мене щось боліло.
Ліліє, величезне Вам спасибі!

Володимир, 41 рік
пт, 09/03/2021 - 17:13 Постійне посилання
Виталий, 44 года

Коли Вами опановують страхи і тривоги, коли страх, не знання, або розчарування наближає Вас до безвиході, а лікарні та медицина продовжують пригнічувати, знищувати, і вимагати, саме час зробити рішучий крок у цьому напрямку – Якщо людина хоче, вона шукає, Якщо шукає він знаходить. (Або його знаходять.) Стукайте, і Вам відчинять. Запитайте, і Вам розкажуть.
Важко з першої зустрічі щиро розкритися новій людині. Але, в цьому кабінеті атмосфера затишку та природні сили відключають Вас від тяжкості та бруду сучасного побуту та соціуму. Чистота, відкритість та розташування, вливають у вас енергію та насичують бадьорістю та оптимізмом. Два-три сеанси надихають Вас і Ви вдячні за це рішення і цей крок. На відміну від лікарні, тут Ви завжди і в будь-який момент можете зупинитися або взяти паузу.
Я можу говорити багато слів і передати свої замилування після сеансів та терапії. Але ніякі розповіді про світові чудеса світу не дадуть Вам власного розуміння та знання про них. Необхідно самому особисто побачити, помацати, послухати, скуштувати і Ви розумієте, що Вашому тілу, розуму, і душі необхідно саме це – альтернативна медицина.
Життя прекрасне і чудове у всіх його проявах!
Я нескінченно вдячний життю за можливість бути поруч, відчувати і розуміти.

Віталій, 44 роки
пт, 09/03/2021 - 17:13 Постійне посилання

Коментувати

Код мови коментаря.

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.