Гіпнотерапія

  • Гипнотерапия
Тривалість
40 - 60 хв
Курс
1 - 5 сеансів
Вартість
2 500 грн

Багато хто боїться гіпнозу. Багато хто не вірить в гіпноз. Багато хто знає про гіпноз лише - «Кашпіровський» і «цигани». І всі вони помиляються. І втрачають одну з найкращих можливостей в житті вийти на новий рівень в особистих відносинах, в бізнесі / фінансах, в здоров'ї та в усьому іншому, з чим стикається їх життя.

Гіпнотерапія - це спосіб переглянути все те, що залишилося поза свідомої уваги, поза усвідомленого контролю, стало непосильним і недозволеним, запечатаним в підсвідомій пам'яті, застрягло «в серці і душі» і почало керувати всім життям людини «зсередини». Людина безсила перед своїми сильними і глибокими враженнями, якщо вона не змогла в них правильно розібратися. Складність лише в тому, що в основному все найглибше формується у віці до 7ми років (з додатковими відбитками в підлітковому періоді), коли правильно розібратися в тому, що відбувається ми не можемо. У підсумку, життя проходить в стресах, незадоволеності, розчаруванні, негативних повторюючих сценаріях, з погаслими мріями і нерозкритим потенціалом ... і просто повз. Треба зуміти відшукати в своїй внутрішній, підсвідомій структурі закладку цих неприємностей і «навести там порядок».

На відміну від «шоу», гіпнотерапія застосовується виключно за бажанням і згодою людини і з його безпосередньою участю в усьому процесі для поліпшення життя. При цьому ви будете повністю зберігати контроль над усім, що відбувається. Гіпнотерапевт - це ваш інструктор, провідник, який направляє і показує дорогу, підказує, що і як зробити. Решта робите ви - прислухаючись і відгукуючись. І не вірити в гіпнотерапію - означає не вірити у власну здатність відчувати, чути, слухати і просто йти за словами фахівця.

Гіпнотерапія - це глибоке знання про підсвідому структуру людини і способи роботи з нею, про шляхи підстави травмуючих подій та формуванні блоків і перешкод на радість та благополуччя, про силу і потенціал людини і про те, як до нього дійти, розкрити його і задіяти.

ЩО РОБИТЬ ГІПНОТЕРАПІЯ:
  • очищає вам дорогу до ваших бажань і цілей, виліковує психосоматичні захворювання, розкриваючи їх причини;
  • стирає комплекси і невіру в себе;
  • допомагає вам зустріти справжню любов, налагодити вже існуючі відносини, створити міцну щасливу сім'ю;
  • допомагає піклуватися про здоров'я і повноцінне формуваннія особистості ваших дітей;
  • прибирає залежності і замкнуті сценарії в житті;
  • звільняє вас від вантажу, який тягнув багато років на дно образами, почуттям сорому і провини, страхів, жалю, агресії;
  • прокладає нові горизонти і створює нові можливості у всіх сферах життя;
  • веде вас до вашого внутрішнього світу, знайомить з собою справжнім