Біодекодування хвороб

 • Биодекодирование болезней
Тривалість
40 - 60 хв
Курс
Індивідуально
Вартість
2 000 грн

Психотерапія або нова германська медицина

Біодекодування хвороб - це абсолютно новий підхід до здоров'я людини, що має практичне рішення в лікуванні фізичних і психічних порушень.

Біологічне декодування можна назвати філософією життя. Головний принцип біодекодування: симптом хвороби є як сигнал про проблему, так і її рішення. Фактично, процес одужання запускається з моменту початку хвороби. Те, що знаходиться у нас в підсвідомості - затаєна образа, накопичена негативна енергія та емоції, все відображається на нашому тілі у вигляді фізичних нездужань. Біологічне декодування розпізнає ці проблеми і витягує їх назовні.

Сучасна медицина стверджує, що з хворобою обов'язково потрібно боротися, тому як хвороба - це зло. Але дане твердження не зовсім вірно і ось чому:

Хвороба - це біологічна програма

Крістіан Флеш подивився на це з іншого ракурсу - кожне захворювання має свій сенс, будучи так званим кодом. Тобто, хвороба - це не фізична проблема, а біологічна програма, що має позитивні наміри і спрямована як на зняття стресу, так і на адаптацію до зовнішньої обстановки в конкретний період часу. Організм через біль посилає сигнал про допомогу, а ми намагаємося цю біль заглушити традиційним методом, тобто лікарськими препаратами.

Біологічне декодування можна охарактеризувати, як процес видалення негативних і шкідливих програм з інформаційного простору людини і клітин його організму. За допомогою цього методу можна розшифрувати досить багато психоемоційних порушень і, виявивши психологічну травму (стрес, шок і т.д.), впливати на неї.

Німецький лікар Доктор Райк Герд Хамер в кінці ХХ століття відкрив біологічні закони, засновані на принципах, які пояснюють причини захворювання, процес його розвитку і зцілення. На цих п'яти законах будується Нова Германська Медицина.

 Псіхобіотерапія спрямована на емоційну причину виникнення хвороби, усвідомивши яку можна позбутися як від симптомів, так і від фізичного захворювання.

Розуміння хвороби, як відповідь організму на психологічне перенапруження в зв'язці з основними біологічними законами, дає можливість в більшості випадків досить швидко домогтися поліпшення стану і повного одужання людини. Завдання терапевта полягає в тому, щоб знайти і провести пацієнта через хворобливі для нього моменти життя.

Також потрібно розуміти, що на відміну від психоаналізу, спрямованого на глибоке, тривале і велике вивчення всього спектра проблем, Біодекодування є «короткою терапією». Псіхобіотерапія працює тільки з тими аспектами, які мають відношення до даної конкретної проблеми.

Показання до лікування
 • Фізичні хвороби і больові синдроми
 • Синдром хронічної втоми
 • Різні залежності
 • Незадоволеність життям
 • Депресії
 • «Біг по колу», повторювані події в житті
 • Невдачі в особистому житті і бізнесі
 • Нездатність отримувати сексуальне задоволення
 • Повторення чужого сценарію життя
 • Стреси і нервозність
Протипоказання
 • Психічні розлади особистості